ELJAN Gdynia - Odzież ochronna i robocza
 
 

Artykuły BHP
 
 

ELJAN
Elżbieta Drążkowska
81-314 Gdynia;
ul. Pomorska 10
tel/fax 058 620-96-59
kom. 669 996 262
biuro@eljanbhp.pl

pn-pt: 7:00 - 15:00Chroń się przed ptasią grypą!

Brytyjska firma ORVEC MICROGARD to wiodący producent na świecie kombinezonów III -najwyższej kategorii ochrony. Wysoka jakość produktów potwierdzona została przez brytyjskie instytuty badawczo - certyfikujące

Oferujemy w ciągłej sprzedaży:

 • Kombinezon MICROGARD 2000
  Polecany dla pracowników rutynowej inspekcji drobiu. Doskonały wskaźnik nieprzepuszczalności cieczy oraz bariera przed cząsteczkami pyłów zapewniają ochronę przed nisko toksycznymi płynnymi i stałymi chemikaliami.

 • Kombinezon MICROGARD 2500+
  Polecany do prac z padłym drobiem i kontaktów z odchodami  ptaków. Dzięki ultradźwiękowo zgrzewanym szwom zapewnia on ochronę  antybakteryjną i antywirusową. Elastyczność i rozciągliwość podnoszą komfort noszenia i trwałość odzieży przebadany pod kątem nieprzepuszczalności dla wirusów.

 • Kombinezon MICROCHEM 3000
  Polecany do ekstremalnych warunków przy pracy z padłym drobiem. Jeden z najlżejszych i najwygodniejszych kombinezonów wśród dostępnej odzieży chroniącej chemicznie, zapewnia
  najbardziejskuteczną ochronę ultradźwiękowo zgrzewane szwy gwarantują brak przenikalności przez nie cieczy. Skuteczna bariera chemiczna jest poparta przez baterię testów przenikalności chemicznej prowadzonych zgodnie z normą EN 369.

 • Rękawice zapewniające ochronę chemiczną i mechaniczną
  Zalecane do przenoszenia ciał padłych zwierząt

 • Półmaski jednorazowe ochrona antybakteryjna i antywirusowa
  klasa P3 i P2

 • Rękawice jednorazowe
  foliowe, lateksowe, winylowe

 • Wzmocnione nakładki na obuwie

 
 
  
  © 2004 ELJAN
   

euforino - Tworzenie stron www